Nechte se inspirovat našimi již realizovanými projekty

Filtrování dle daných služeb

Digital Creator (dříve Voucher Creator)


Webová aplikace pro automatickou správu dárkových poukazů, digitálního obsahu a elektronických licencí

 • Kokmpletní automatizace generování i doručování dárkových poukazů, digitálního obsahu a elektronických licencí
 • Podpora 4 jazykových mutací - čeština, slovenština, angličtina a němčina
 • Úspora času i nákladů pro majitele e-shopů Upgates
Přejít na realizovaný projekt Arrow

Výzva

Na začátku tohoto projektu jsme si dali za cíl vyvinout nástroj, který by zjednodušil a urychlil práci majitelům i zákazníkům e-shopů Upgates. Chtěli jsme nabídnout službu, díky které by majitelé nemuseli ztrácet čas a energii manuální tvorbou dárkových poukazů, a která by urychlila celý proces objednávky. Tento nápad byl následovně rozvinut i o automatizaci digitálního obsahu a elektronických licencí.

Naše řešení

Aplikace Digital Creator představuje kompletní řešení pro plně automatickou správu veškerých poukazů, digitálního obsahu i elektronických licencí pro e-shopy Upgates.

Zakoupí-li si zákazník na e-shopu některý z uživatelem zvolených produktů, náš program tento nákup zaregistruje, připravý daný obsah a odešle ho na e-⁠mail zákazníka hned po zaplacení objednávky.

Toto řešení tedy zjednoduší práci na obou stranách obchodu a urychlí proces objednávky.

OnGlazz


Webová aplikace na míru

 • Plně responzivní web s vizualizací produktů
 • Propojení interního systému klientů a naší aplikací
 • Integrace na nástroje třetích stran (Zásilkovna, GoPay, aplikace na vykreslení map, konverzní nástroje, emailing)
 • Optimalizace editorů pro mobilní zařízení (velikost přeneseného obrázku/ořez)
Přejít na realizovaný projekt Arrow

Výzva

Naši klienti požadovali komplexní webovou aplikaci zcela na míru. Svým zákazníkům nabízí originální dárky – na skleněné desky umožňují natisknout vlastní fotografie, libovolně je ořezávat a doplnit o vlastní text. Pro jejich podnikání je tedy naprosto zásadní vizualizace produktu, který nabízejí.

Jejich požadavkem bylo proto vytvoření speciálního editoru, který by co nejpřesněji ukazoval, jak bude výsledný produkt vypadat. Zároveň si přáli zajištění propojení s celou řadou dalších nástrojů – s interním systémem, Zásilkovnou nebo třeba platební bránou.

Naše řešení

Systém, který jsme vytvořili, splňuje všechny požadavky našich klientů. Svým zákazníkům tak mohou nabízet opravdu širokou škálu funkcí.

Uživatel může do aplikace nahrát vlastní fotografii, libovolně ji upravovat či ořezávat. Obrázky je možné doplňovat o vlastní text, u kterého si může zvolit font nebo barvu podle svých představ. Díky našemu editoru zákazník hned vidí, jak přesně bude jeho produkt vypadat, a usnadní mu tak složité vybírání.

Jakmile je uživatel spokojený s výsledkem, může si produkt pohodlně objednat. Naše aplikace shromáždí potřebná data o tom, jak produkt vypadá a odešle je do interního systému. Poté může konečně vzniknout fyzický produkt. Vytvořili jsme tedy i propojení obou systémů tak, aby by proces co nejjednodušší a nejpohodlnější pro všechny strany.

Postarali jsme se i o odesílání objednávek na e-mail, napojení na platební bránu a Zásilkovnu. Zákazník si tedy navrhne dokonalý produkt na míru, zaplatí a o víc se už nemusí starat. Poté má možnost využít trasování objednávky a v reálném čase sledovat, kde se momentálně nachází.

Web je plně responzivní, a to včetně grafických editorů – nezáleží tedy na tom, jestli si ho zákazník bude prohlížet na mobilu, počítači či tabletu, obsah se vždy přizpůsobí.

Celá aplikace je navíc nastavená tak, aby byla maximálně flexibilní pro našeho klienta. Ten díky tomu může například libovolně nastavovat ceny, slevy, akce – zkrátka a dobře cokoliv.

Maraton Hudby


Webová aplikace pro hudební festival

 • Webová aplikace na míru
 • Možnost editace stránky bez nároku na znalost programování
 • Pohodlná archivace ročníků
Přejít na realizovaný projekt Arrow

Výzva

V tomto projektu jsme dostali za úkol vytvořit prezenční webovou stránku festivalu Maraton hudby. Naši klienti si ale chtěli veškerý obsah webu sami průběžně editovat. Zároveň si přáli mít možnost jednotlivé ročníky archivovat a ty nové si dopředu pohodlně připravit.

Naše řešení

Po konzultaci s našimi klienty jsme navrhli řešení, které bylo sice jiné oproti původnímu plánu, ale ve výsledku odpovídalo lépe jejich požadavkům.

Na základě společných diskusí jsme vytvořili webovou aplikaci, ve které je program festivalu, přehled interpretů a tvůrců, prostor pro aktuality a nástroj pro archivaci ročníků. A to vše tak, aby si naši klienti mohli veškerý obsah upravovat sami, aniž by potřebovali mít sebemenší technologické znalosti.

Webová aplikace umožňuje nastavení různých filtrů, jako například rozdělení kulturních akcí podle místa jejich konání, hudebního žánru či času.

Doplnili jsme také možnost odeslat hromadný e-mail všem uživatelům, kteří se přihlásili k odběru novinek. Organizátoři festivalu ale nemají přístup k jejich e-mailovým adresám, tato funkce tedy dodržuje zásady soukromí a ochrany osobních údajů.

Stránka je dostupná v české i anglické mutaci.

RB:BOYS


Webová a mobilní aplikace umožňující rezervaci vstupenek

 • Kompletní řešení na míru
 • Automatická správa e-mailů
 • Kontrola prodaných vstupenek

Výzva

Hudební těleso RB:BOYS hledalo řešení, jak zajistit funkční a spolehlivou rezervaci vstupenek na jejich koncerty. Podmínkou bylo, aby systém nabízel omezený celkový počet vstupenek i míst, které bylo možné rezervovat na jednu e-mailovou adresu. Zároveň si kapela přála mít jednoduchý nástroj, který by jim umožnil lístky na místě akce kontrolovat.

Naše řešení

Vytvořili jsme proto aplikaci, která umožňovala rezervaci vstupenek na koncert. Systém byl navržený tak, že zákazník po rezervaci obdržel automaticky generovaný e-mail, který obsahoval určitý text a vstupenku s QR kódem. Ten byl na koncertě načten pomocí naší aplikace a platnost vstupenky tak byla ověřena. Na jednu e-⁠mailovou adresu si navíc bylo možné objednat limitované množství vstupenek.

Pekařství a cukrářství Harnošovi


Prezenční web pekařství a cukrářství

 • Grafický návrh prezenčního webu
 • Fotografie produktů
 • Nabídka produktů s možností filtrů

Výzva

Harnošovi nás oslovili se žádostí o vytvoření prezenčního webu pro jejich rodinné pekařství. Přáli si kompletní výrobu webových stránek, které by mohli používat k představení jejich produktů.

Naše řešení

Kromě technické stránky webu jsme se postarali i o grafický návrh podle představ našich klientů. Zajistili jsme také jazykovou korekturu a profesionální fotografie jejich dobrot.

Lora


Meteostanice

 • Náš na míru vyvinutý produkt
 • Vysoká výdrž baterie a kompaktní rozměry
 • Možnost napojení elektroniky na software

Výzva

Meteostanice je jeden z produktů Lora projektu, ve kterém se soustředíme na vývoj drobné elektroniky. Záleží nám na tom, aby tyto produkty měly co nejvyšší výdrž baterie, co nejmenší rozměry a abychom vám je mohli nabídnout za rozumnou cenu.

Naše řešení

Meteostanice Lora je náš na míru vyrobený produkt, který měří parametry jako je teplota, tlak či vlhkost. Komunikace je vytvořena s důrazem na minimální přenos dat a velký dosah. Meteostanice je kompaktní a má slušnou výdrž baterie. Vytvořený hardware umíme navíc napojit na software, a zajistit tak jeho ovládání na dálku či čtení dat.

Na podobném principu jsme pro vás schopní vyvinout i další zařízení, jako jsou například prvky chytré domácnosti.

Vancl - IT s.r.o.


Návrh plošných spojů a tvorba modulů pro custom chytrou domácnost

 • Kompletní řešení na míru
 • Vyvinuto pro možnost dálkového ovládání přes internet
 • Monitorování spotřeby, senzorika a podobné

Výzva

Domácnosti budoucnosti budou ty chytré. A tak jsme se jimi začali zabývat. Tento klient za námi přišel se žádostí o kompletní řešení na míru. Jeho požadavkem byla služba, která by uměla na dálku kontrolovat vytápění, zajistit snímání vypínačů světla nebo třeba monitorovat senzor měřící spotřebu.

Naše řešení

Navrhli jsme proto elektroniku na míru. Propojili jsme řídící elektroniku, kterou je možno ovládat přes wifi a takzvanou slave elektroniku zodpovědnou za samotné ovládání nebo čtení dat. Výsledkem byly produkty, které uměly na dálku ovládat a monitorovat jiná zařízení.

Fantazii se ale meze nekladou – řekněte nám vaše představy a my vám rádi vytvoříme originální elektroniku na míru.

Adresa

Lidická 700/19

Veveří, 602 00 Brno

IČ: 09406221

DIČ: CZ09406221

Kontakt

info@dokamar.cz

+420 732 441 511

Sociální sítě

Facebook Arrow Instagram Arrow

Provozovna

Kozí 8, 602 00 Brno

© 2024 Dokamar s.r.o.

Společnost je zapsána pod spisovou značkou C 118897, Krajský soud v Brně.